Bohaterowie i historie domagają się uwagi, ale nie wiesz jak zacząć pisać?

Boisz się napisać swój pierwszy tekst?

A może myślisz, że pisanie to wiedza dla wtajemniczonych?
W 2 tygodnie rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Nie czekaj. Działaj!
W 14 dni do pierwszego tekstu!
Internetowy kurs wysyłkowy, składający się z pdf'ów, podcastów, a także ćwiczeń.
Wiedza o pisaniu
  Dwa wykłady o tym jak zacząć pisać oraz skąd czerpać pomysły na intrygującą fabułę w swoich tekstach.  
Przełamanie strachu
Podcasty, na których rozprawimy się z Twoimi lękami przed pisaniem oraz przytoczymy inspirujące fragmenty, które pozwolą Ci rozpocząć pisarską przygodę.
Ćwiczenia na wyobraźnię
Zadania domowe, zmniejszające strach przed pisaniem, ale również rozwijające wyobraźnię.
"Pamiętam, jak rok temu  byłam na etapie zmagania się sama ze sobą: Jak zacząć? Od czego? Na co zwracać uwagę?

Monika i Alicja na podstawie własnych doświadczeń i dotychczas zdobytej wiedzy, podpowiadają, na jakie pytania warto sobie odpowiedzieć przed rozpoczęciem pracy pisarskiej. Zachęcają do szukania własnego stylu, wskazują, skąd czerpać inspirację i gdzie szukać tematów, które mogłyby przerodzić się w fascynującą historię.

Wiem, jak trudno jest czasem uwierzyć we własne siły, przełamać lęk i zmotywować się do rozpoczęcia pracy pisarskiej. Czasem wystarczy kilka dobrych rad udzielonych przez osoby, które ten etap mają już za sobą i są w stanie określić, na jakich elementach warto skupić się na początku drogi. Z pewnością należą do nich Monika i Alicja, ich kurs może pomóc w określeniu tego, w jaki sposób warto rozpocząć pisanie.

Zachęcam do wzięcia  udziału w kursie i do…pisania!"

Paulina Klimańska
Monika Syminowicz
Jedna z dowodzących na stronie zostacpisarzem.pl. Pisze od kilku lat z małymi przerwami. Absolwentka kursów kreatywnego pisania na portalu Pasja Pisania.Szlify pisarskie zdobywała pisząc własne opowiadania i powieści, ale również analizując teksty innych osób.
Alicja Wlazło
Nauczycielka od ośmiu lat. Druga dowodząca na stronie zostacpisarzem.pl. Pisze od dawna, a niedługo ziści się marzenie jej życia. Wnikliwie ocenia teksty, znajdując zarówno duże jak i małe potknięcia. Również absolwentka kursów kreatywnego pisania na portalu Pasja Pisania.

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży kursu.
[bot_catcher]